ČeskyČesky | EnglishEnglish | DeutschDeutsch

↓ Samolepky 100% digitálně ↓

Online poptávka

.

Zavolame Vam

.

akce

Historie

Historie firmy TECOM paper s.r.o. začala v květnu 1990, kdy Ing. Josef Trš získal povolení k podnikání v oblasti instalace a servisu kancelářské techniky. V počátku se firma soustředila na instalace a servis telefaxů, spolu s dodávkou spotřebního materiálu - roliček telefaxového papíru.

V roce 1991 byla zahájena jejich vlastní výroba a sortiment byl rozšířen na veškeré druhy papírových roliček a registračních papírů, zejména však pro zdravotnictví.

V roce 1995 byla zahájena výroba samolepicích etiket a souvisejících produktů, která je nyní nosnou činností firmy.

Od roku 2002 firma přesídlila do nově budovaného areálu v Toužimské ulici, kde v současné době disponuje výrobní, skladovou a kancelářskou plochou o celkové rozloze 3.600 m2.

Vedle klasických tiskových technologií je firma vybavena digitálními technologiemi poslední generace a to jak v oblasti tisku (UV inkjet, tonerový tiskový stroj Xeikon), tak v oblasti dokončujícího zpracování (laserový výsek).


 

 

 

 

www.samolepkystitky.cz; www.samolepkycz.cz; www.samolepkypraha.cz; www.samopepkynamed.cz; www.stitkypraha.cz; www.etiketypraha.cz; www.stitkyvyroba.cz; www.parkovacilistky.cz; www.ttrpaska.cz; www.kotouckydopokladen.cz; www.termokotouckypraha.cz; www.printetiketypraha.cz; www.visackypraha.cz; www.kotouckydotachografu.cz; www.papirnaekg.cz; www.digitiskcz.cz; www.etiketydigitalne.cz; www.levnevisacky.cz; www.levnestitky.cz; www.plombovacisamolepky.cz; www.bezpecnostnisamolepkypraha.cz; www.termopapir.cz; www.samolepkyvyroba.cz; www.vstupenkyvyroba.cz; www.rolepapiru.cz